header

Oznakowanie pionowe

Oznakowanie poziome

Urządzenia BRD

Architektura miejska

Oznakowanie parkingów

Znaki drogowe montaż
Oznakowanie poziome - Malowanie stanowisk dla niepełnosprawnych

O nas

Producent znaków drogowych - ANDROS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, działającym w branży oznakowań drogowych od 2004 roku. Na przestrzeni lat ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku, oferując szeroki wachlarz usług i wysokich jakościowo produktów.


Pionowe i poziome znaki drogowe

Zajmujemy się sprzedażą i produkcją znaków drogowych. Dysponujemy bogatym wyborem oznakowań – wykonujemy zarówno znaki pionowe, jak oznakowanie poziome. Można u nas nabyć także profesjonalne akcesoria do oznakowań (m.in. farby, taśmy drogowe oraz szablony), elementy architektury miejskiej (takie jak stojaki rowerowe, słupki ozdobne czy tabliczki informacyjne) oraz urządzenia służące bezpieczeństwu ruchu drogowego. Asortyment firmy obejmuje też uwzględniające wymogi obwiązującego prawa oznakowanie BHP.
Gwarantem naszego sukcesu jest wykwalifikowana kadra pracownicza, która nie boi się żadnego wyzwania. Na Państwa życzenie wykonujemy usługi szczegółowe – zajmujemy się montażem oznakowania pionowego, malowaniem pasów, wykonujemy wydruki eco-solwentowe, wycinamy grafikę z folii oraz wypalamy w blasze wypalarką plazmową, zajmujemy się montażem oznakowania pionowego, malowaniem pasów, zajmujemy się również wykonywaniem tymczasowej organizacji ruchu. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszych zakładkach ofertowych.


Tablice informacyjne i reklamowe

Wieloletnie działanie w branży produkcyjnej znaków drogowych pozwoliło nam na poszerzenie naszego asortymentu o wytwórstwo tablic reklamowych i informacyjnych. Dysponując rozbudowanym parkiem maszynowym, tworzymy tablice reklamowe, szyldy i tabliczki informacyjne na zamówienie klienta. Dzięki zastosowaniu wypalarki plazmowej CNC jesteśmy w stanie wykonać tablice reklamowe z blachy w dowolnym kształcie. Zajmujemy się również drukiem eco-solwentowym banerów reklamowych, wycinamy grafikę z folii samoprzylepnej oraz drukujemy mniejsze formy reklamy takie jak ulotki, naklejki, czy wizytówki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz podjęcia współpracy!

USŁUGI FIRMY

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne wykonanie:

  • Montażu oznakowania pionowego
  • Oznakowania poziomego (tymczasowego i docelowego)
  • Wydruku eco-solventowego w wysokiej rozdzielczości
  • Usługi cięcia ploterowego folii
  • Usługi cięcia wypalarką plazmową CNC
Oznakowanie poziome - Cienko- i grubowarstwowe

NASZ BLOG

Nasze nowe posty na blogu

strzałka do góry
Do góry