headerandros logo

Oznakowanie poziome

Poziome znaki drogowe można zobaczyć na jezdniach oraz w takich miejscach, jak parkingi i magazyny. Są to umieszczone na nawierzchni znaki oraz napisy, służące zachowaniu porządku i bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Do tworzenia znaków poziomych tymczasowych często używa się odblaskowej taśmy. Taśmy do oznakowań poziomych dostępne w naszej ofercie są wytrzymałe, a zarazem łatwe do usunięcia, gdy zajdzie taka potrzeba.

Aby wykonać trwałe poziome oznakowanie dróg, należy sięgnąć po specjalistyczne farby. U nas kupisz farby firmy KONTUR – szybkoschnące, idealne do znakowania jezdni, placów oraz parkingów o powierzchni asfaltowej bądź betonowej.

W naszej ofercie znaków drogowych poziomych znajdziesz rozcieńczalniki do farb drogowych, nadające im wymaganej lepkości. Można je stosować także do mycia urządzeń i narzędzi, którymi aplikuje się wyroby.

Oferujemy też mikrokulki szklane refleksyjne, będące integralną częścią nowoczesnych technik poziomego oznakowania dróg. Mikrokulki są aplikowane w zaschniętą powierzchnię oznakowania i działają jak miniaturowe soczewki, zbierające światło z reflektorów nadjeżdżających pojazdów. Dzięki nim wykonane oznakowania uzyskują efekt odblaskowości – dlatego rozwiązanie to jest szczególnie użyteczne w warunkach nocnych.

Malowanie i montaż oznakowania poziomego

W naszej firmie świadczymy usługę wymalowywania znaków drogowych poziomych cienko- i grubowarstwowych na powierzchni jezdni, przy pomocy wysokiej jakości farb. Wykonujemy również inne znaki drogowe poziome trwałe z wysokoodblaskowych taśm, oznakowania chemoutwardzalne i termoplastyczne, a także montaż kocich oczek.
Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.