header

Progi zwalniające i podrzutowe

Progi zwalniające i podrzutoweProgi zwalniające i podrzutowe są używane w miejscach, gdzie pojawia się konieczność wymuszenia fizycznego ograniczenia prędkości pojazdów (jak parkingi, okolice galerii handlowych, drogi, czy wjazdy na tereny strzeżonego osiedla lub prywatnej posesji). Ich zastosowanie zapewnia poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego na danym obszarze. Mogą być instalowane na stałe, bądź jedynie tymczasowo. Ich montaż na powierzchniach asfaltowych i betonowych jest łatwy – stosuje się do tego celu gwarantujące stabilność kołki rozporowe. Specjalnie zaprojektowane elementy gwarantują trwałe przymocowanie do drogi.

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór żółto-czarnych progów podrzutowych i zwalniających w formie listwowej i wyspowej. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki atmosferyczne. Dzięki wyposażeniu w odblaski z taśmy, nasze progi są jeszcze lepiej widoczne i skuteczniej spełniają swoją funkcję.

Oprócz sprzedaży, oferujemy również montaż progów zwalniających i podrzutowych. Nasi pracownicy to wyłącznie osoby wykwalifikowane, posiadające wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę, zawsze służące fachową radą. Możesz być pewien, że każde powierzone nam zadanie zostanie wykonane dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Dostępne wymiary elementów środkowych progów zwalniających:

  • PZ 40 – wymiary: 400 x 500 x 55 mm
  • PZ 60 – wymiary: 600 x 500 x 50 mm
  • PZ 90 – wymiary: 900 x 500 x 50 mm
  • PZ 98 – wymiary: 980 x 500 x 70 mm

Próg wyspowy (poduszka berlińska)W naszej ofercie znajdą Państwo również progi wyspowe, zwane poduszką berlińską, których szerokość dostosowana jest do rozstawu kół autobusu. Pozwala to autobusom przejechać swobodnie nad progiem, a zmusza samochody osobowe do ostrożnego przejazdu, ze względu na węższy rozstaw osi.

Wymiary: 1800 x 2000 x 70 mm   oraz   1800 x 3000 x 70 mm