Progi zwalniające i podrzutowe

Progi zwalniające i podrzutowe są używane w miejscach, gdzie pojawia się konieczność wymuszenia fizycznego ograniczenia prędkości pojazdów (jak parkingi, okolice galerii handlowych, drogi, czy wjazdy na tereny strzeżonego osiedla lub prywatnej posesji). Ich zastosowanie zapewnia poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego na danym obszarze. Mogą być instalowane na stałe, bądź jedynie tymczasowo. Ich montaż na powierzchniach asfaltowych i betonowych jest łatwy – stosuje się do tego celu gwarantujące stabilność kołki rozporowe. Specjalnie zaprojektowane elementy gwarantują trwałe przymocowanie do drogi.

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór żółto-czarnych progów podrzutowych i zwalniających w formie listwowej i wyspowej. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki atmosferyczne. Dzięki wyposażeniu w odblaski z taśmy 3M, nasze progi są jeszcze lepiej widoczne i skuteczniej spełniają swoją funkcję.

Oprócz sprzedaży, oferujemy również montaż progów zwalniających i podrzutowych. Nasi pracownicy to wyłącznie osoby wykwalifikowane, posiadające wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę, zawsze służące fachową radą. Możesz być pewien, że każde powierzone nam zadanie zostanie wykonane dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość wykonywanych usług.

 

próg 400 - Progi zwalniające i podrzutowe

 

 

 

 

PZ 40       wymiary 400x500x55 mm

Próg PZ 60 - Progi zwalniające i podrzutowe

 

 

 

 

PZ 60       wymiary 600x500x50 mm

próg PZ 90 - Progi zwalniające i podrzutowe

 

 

 

 

 

PZ 90          wymiary 900x500x50 mm

PZ 98          Wymiary 980x500x70 mm

próg wyspowy - Progi zwalniające i podrzutowe

 

 

 

 

 

 

Próg wyspowy      wymiary 1800x2000x70 mm   oraz   1800x3000x70 mm

 

Jeśli zainteresowała Państwa oferta progów zwalniających, rekomendujemy również zapoznanie się z naszymi separatorami ruchu.