header

Słupki blokujące i krawędziowe

Słupki blokująceSłupki blokujące  –  wykonane są z rury ocynkowanej o średnicy fi 60, 70 mm zakończone korkiem lub kulką. Malowane na dowolny kolor i opatrzone paskami z folii odblaskowej. Do montażu przez zakotwienie w gruncie, lub na kołki rozporowe.

Słupki blokujące U-12cSłupek blokujący U-12c  średnica fi 120 mm lub fi 60 mm w wersji do zakotwienia w gruncie i na stopce. Stosowany w celu niedopuszczenia do wjeżdżania pojazdów na chodniki lub ciągi piesze albo rowerowe. Wykonywane z metalu, cynkowane ogniowo, malowane proszkowo i oklejane folią odblaskową.
Słupek krawędziowy U-2Słupek krawędziowy U-2 dopuszcza się do stosowania w celu bardziej precyzyjnego zlokalizowania zjazdu z drogi na skrzyżowaniu na inną drogę. Słupki krawędziowe określają dokładniej geometrię skrzyżowania, ułatwiając manewr skręcania szczególnie w porze nocnej i w złych warunkach atmosferycznych. Słupki krawędziowe mają odblaskowe pasy poprzeczne biało-zielone. Kształt słupków krawędziowych w poprzecznym przekroju jest okrągły o średnicy 120 mm. Słupki krawędziowe stosuje się na skrzyżowaniach wszystkich dróg, w ciągu których umieszczono słupki prowadzące. Słupki krawędziowe umieszcza się w odległości minimum 0,50 m od krawędzi jezdni lub pobocza twardego. Wykonany ze spienionego PCV lub laminatu poliestrowego, oklejonego folią odblaskową typu 2.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również słupki prowadzące i przeszkodowe