header

Tablice prowadzące i kierujące

Tablica kierująca U-21Tablica (słupek) kierująca U-21

Słupki U-21 przeznaczone są do oznaczania krawędzi zawężonego pasa ruchu, zajętego lub zaniżonego (zawyżonego) pobocza, pasa awaryjnego lub dzielącego w przypadku zawężenia pasa bezpieczeństwa. Słupki U21 wykonywane są z tworzywa w formie „beczki” oklejone dwustronnie lub jednostronnie odblaskową folią I lub II generacji. Montowane na podstawach, mają możliwość montażu lamp pojedynczych lub zestawów fali świetlnej.

Do produktu polecamy podstawę do U-21.

Tablica prowadząca U-3c/d

TAblica kierująca U-3Tablice prowadzące stosuje się w celu uprzedzenia kierującego pojazdem o koniecznej zmianie kierunku jazdy na szczególnie niebezpiecznych łukach poziomych i na skrzyżowaniach typu „T”. Tarcze tablic segmentowych, produkowane są z blach stalowych ocynkowanych ogniowo o grubości 1,25. Krawędzie obwodu tablicy U-3c i U-3d zaginane są podwójnie pasem o szerokości 20 mm.  U-3c – tablica prowadząca ciągła w prawo. U-3d – tablica prowadząca ciągła w lewo.

Dostępne na rozmiary: 1800×600, 2400×600, 2750×600, 2900×600 mm

Do produktu polecamy słupek do tablicy U-3c/d oraz podstawę do tablicy U-3c/d.

Tablica prowadząca dwustronna U-3eTablica prowadząca dwustronna U-3e

Tablice prowadzące stosuje się w celu uprzedzenia kierującego pojazdem o koniecznej zmianie kierunku jazdy na szczególnie niebezpiecznych łukach poziomych i na skrzyżowaniach typu „T”. Wykonany z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo 1,25 malowanej proszkowo na kolor szary.

Do produktu polecamy słupek do tablicy U-3e.