header

Stojaki rowerowe

Współcześnie coraz większa liczba osób decyduje się na ograniczenie korzystania z samochodu i przesiada się na rower, gdyż jest to tani, zdrowy, modny i ekologiczny sposób na przemieszczanie się po mieście. Wszyscy ci ludzie potrzebują bezpiecznego miejsca, w którym mogliby zaparkować swoje dwa kółka, gdy idą do pracy, szkoły, kawiarni lub w jakiekolwiek inne miejsce. Umożliwiają im to stojaki rowerowe, będące obecnie niezbędnym elementem architektury miejskiej.

W naszym asortymencie posiadamy wysokiej jakości stojaki rowerowe, dostępne w różnych modelach i kolorach. Są zrobione z wytrzymałych rurek oraz profili stalowych i zabezpieczone przed korozją. Staranne wykonanie sprawiają, że stojaki na rowery z naszej oferty są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne.

Na rynku istnieje wiele rodzajów stojaków. U nas masz możliwość kupić wyjątkowe stojaki rowerowe modułowe z miejscami przeznaczonymi do zaparkowania kilku rowerów. Montuje się je na betonie, kostce brukowej i innych twardych powierzchniach. Do ich przymocowania stosuje się specjalnie przeznaczone do tego celu śrubunki.

Po informację na temat dostępnych modeli stojaków rowerowych zapraszamy do kontaktu.