header

Uchwyty do znaków

U nas znajdziesz szeroki wybór najlepszej jakości uchwytów do znaków i tablic. Ponieważ sprzedajemy różne rodzaje obejm do znaków drogowych, gwarantujemy, że wybierzesz u nas coś dla siebie. Oferujemy między innymi uchwyty krawędziowe, uchwyty uniwersalne typu „fala” i uchwyty uniwersalne dwustronne w konkurencyjnych cenach.

Uchwyty do znaków drogowych - krawędziowe Uchwyty krawędziowe

Uchwyty te wykonuje się ze stali. Są proste w montażu, nie wymagają wykonywania otworów – zakłada się je wsuwając krawędź tarczy znaku w część zaciskową uchwytu. Zapewniają stabilne i trwałe przymocowanie oznaczeń drogowych, są odporne na działanie silnego wiatru.

Do zamontowania jednego znaku używa się dwóch uchwytów krawędziowych. Zastosowanie wyłącznie jednego uchwytu nie jest bezpieczne – może stwarzać zagrożenie życia i zdrowia dla uczestników ruchu drogowego.

 

Uchwyty do znaków drogowych - uniwersalneUchwyty uniwersalne do znaków typu „fala”

Ten typ uchwytów do oznakowania drogowego zakłada się za pomocą śrub i nakrętek. Jest on przeznaczony do znaków, które posiadają tylne profile wzmacniające (jak szyna lub listwa). Na samym początku uchwyt jest przyczepiany z tyłu tarczy znaku, potem montuje się go do słupa. Do zamontowania jednego znaku używa się dwóch uchwytów uniwersalnych.

 

Uchwyty do znaków drogowych - uniwersalne dwustronneUchwyty uniwersalne dwustronne typu “fala”

Są to uchwyty pozwalające na przyczepienie dwóch odwróconych od siebie tarczy znaków do jednego słupka. Montuje się je za pomocą przeznaczonych do tego celu śrub.

 

Zapraszamy do kontaktu.