header

PRACA W FIRMIE

Andros to firma zajmująca się produkcją i montażem oznakowania pionowego i poziomego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, rozbudowanemu parkowi maszynowemu oraz bogatemu asortymentowi produktów nasze usługi świadczymy profesjonalnie i kompleksowo. O wysokiej jakości naszych produktów i wykonywanych prac, najlepiej świadczy duże zainteresowanie naszytymi usługami. Chcąc powiększać zasięg naszych usług stale poszukujemy nowych pracowników. Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w firmie Andros z Redy.

Zatrudnimy pracownika do montażu oznakowania pionowego

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętności czytania projektów organizacji ruchu
  • Doświadczenia w branży oznakowania pionowego
  • Prawo jazdy kat. B będzie znaczącym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • Wynagrodzenie docelowe dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • Montaż/demontaż słupków i znaków drogowych
  • Montaż elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego (progów zwalniających, podrzutowych, azyli itp.)
  • Wykonywanie prac ziemnych
  • Obsługa elektronarzędzi oraz innego sprzętu budowlanego
  • Dbanie o stan urządzeń używanych przy pracy

Zatrudnimy pracownika przy produkcji oznakowania

  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • Umiejętność spawania będzie znaczącym atutem
  • Umiejętność malowania proszkowego będzie znaczącym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w systemie jednozmianowym
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju

  • Przygotowywanie podkładów do znaków do dalszej obróbki
  • Wyginanie podkładów z blachy ocynkowanej za pomocą prasy hydraulicznej oraz giętarki ręcznej
  • Produkcja słupków do znaków z rur stalowych

CV prosimy przysyłać na adres e-mail: info@andros-reda.pl

W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 730 632 529

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Wyślij nam swoje CV. Na pewno je przejrzymy i skontaktujemy się z Tobą, gdy okaże się dla nas interesujące.