header

Oznakowanie poziome

Poziome znaki drogowe można zobaczyć na jezdniach oraz w takich miejscach, jak parkingi i magazyny. Są to umieszczone na nawierzchni znaki oraz napisy, służące zachowaniu porządku i bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Do tworzenia znaków poziomych tymczasowych często używa się odblaskowej taśmy. Taśmy do oznakowań poziomych dostępne w naszej ofercie są wytrzymałe, a zarazem łatwe do usunięcia, gdy zajdzie taka potrzeba.

Aby wykonać trwałe poziome oznakowanie dróg, należy sięgnąć po specjalistyczne farby. U nas kupisz farby firmy KONTUR – szybkoschnące, idealne do znakowania jezdni, placów oraz parkingów o powierzchni asfaltowej bądź betonowej.

W naszej ofercie znaków drogowych poziomych znajdziesz rozcieńczalniki do farb drogowych, nadające im wymaganej lepkości. Można je stosować także do mycia urządzeń i narzędzi, którymi aplikuje się wyroby.

Oferujemy też mikrokulki szklane refleksyjne, będące integralną częścią nowoczesnych technik poziomego oznakowania dróg. Mikrokulki są aplikowane w zaschniętą powierzchnię oznakowania i działają jak miniaturowe soczewki, zbierające światło z reflektorów nadjeżdżających pojazdów. Dzięki nim wykonane oznakowania uzyskują efekt odblaskowości – dlatego rozwiązanie to jest szczególnie użyteczne w warunkach nocnych.

Malowanie i montaż oznakowania poziomego

W naszej firmie świadczymy usługę wymalowywania znaków drogowych poziomych cienko- i grubowarstwowych na powierzchni jezdni, przy pomocy wysokiej jakości farb. Wykonujemy również inne znaki drogowe poziome trwałe z wysokoodblaskowych taśm, oznakowania chemoutwardzalne i termoplastyczne, a także montaż kocich oczek.
Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Profesjonalna realizacja znaków poziomych

Zapewniamy profesjonalną realizację znaków poziomych. Wykonywane przez nas drogowe znaki poziome zgodne są z wymogami technicznymi, zawartymi w przepisach prawa. Znaki poziome prezentują dobrą widoczność w ciągu całej doby oraz optymalne parametry odblaskowości. Wykonujemy znaki poziome, które są odporne na ścieranie oraz zabrudzenia, zachowujące szorstkość zbliżoną do struktury nawierzchni. Stosowane przez nas wyroby do tworzenia znaków poziomych posiadają wymagane atesty i uwzględniają wymogi bezpieczeństwa dla środowiska. Realizujemy również zamówienia na tablice drogowe, które wykonujemy dla instytucji publicznych, zajmujących się organizacją ruchu drogowego oraz dla Klientów indywidualnych, z przeznaczeniem do ich użytku w celach prywatnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wyrobów przeznaczonych do organizacji ruchu drogowego i sprawnej komunikacji.