header

Usługi

Montaż oznakowania pionowego

Montaż znaków drogowychOferujemy kompleksowe i profesjonalne wykonanie oznakowania pionowego tymczasowego i docelowego.
Znaki drogowe montujemy na słupkach z rury ocynkowanej lub na istniejących słupach, lampach itp za pomocą specjalnie dedykowanych uchwytów do znaków lub taśm BAND-IT.

 • montaż znaków drogowych (odblaskowych wyklejanych folią I, II i III generacji)
 • zmiany organizacji ruchu na czas prowadzenia robót
 • montaż tablic drogowych i reklamowych
 • montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego
 • montaż systemów informacji miejskiej i architektury
 • montaż luster drogowych

  Montaż elementów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

  Montaż elementów Bezpieczeństwa Ruchu DrogowegoOprócz instalacji znaków drogowych świadczymy usługi w zakresie montażu elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, a w szczególności:

  • progów zwalniających
  • ograniczników wysokości i skrajni
  • barierek i poręczy różnego rodzaju
  • znaków aktywnych
  • blokad parkingowych
  • osłon konstrukcji betonowych, hydrantów, rynien, bram, itp.

   Oznakowanie poziome

   Wykonanie oznakowania poziomego - malowanie pasówOferujemy kompleksowe i profesjonalne wykonanie oznakowania poziomego (tymczasowego i docelowego) cienko i grubowarstwowego w oparciu o wieloletnie doświadczenie na powierzchniach asfaltowych oraz betonowych. Kolor znakowania dostosowany jest do potrzeb inwestora (do wyboru: biały, żółty, niebieski, zielony, czerwony, czarny).

    Wydruk eco-solwentowy

    Wydruk eco-solwentowyDrukujemy w wysokiej rozdzielczości na ploterach EPSON SureColor S40610 o powierzchni zadruku do 160 cm. Drukujemy na folii zwykłej i odblaskowej, papierze, banerach, itp. Realizujemy pojedyncze zlecenia, krótkie serie jak i duże zlecenia.
    Wydruki eco-solventowe są odporne na działanie czynników zewnętrznych i nie wymagają dodatkowego laminowania. Jednak, gdy zachodzi potrzeba przedłużenia trwałości wydruku, należy nałożyć laminat. Posiadamy laminator o szerokości laminowania 160 cm. Poprzez laminowanie znacznie wydłużamy żywotność wydruku oraz uodparniamy wydruk na działanie promieni UV.

     Wycinanie ploterowe grafiki

     Usługa cięcia ploterowego folii samoprzylepnej oferowana w naszej firmie jest bardzo popularną i tanią formą reklamy. Folię wycinamy ploterem SUMMA S2 Class 120T oraz SUMMA F1612 na dowolnym rodzaju folii do szerokości 120 cm z materiałów klienta, jak i naszych.

      Wycinanie (wypalanie) plazmowe

      Wycinanie (wypalanie) plazmoweOferujemy usługi cięcia wypalarką plazmową CNC, ze źródłem plazmy HyperTherm, z materiału własnego lub powierzonego przez klienta, na podstawie dostarczonego rysunku przez klienta w formacie pliku DXF lub z dostarczonego wzoru, czy szablonu po uzgodnieniu. Nasza kadra spełni Państwa oczekiwania odnośnie cięcia plazmą. Usługa zostanie wykonana starannie i zgodnie z Państwa wymaganiami.
      Oferujemy odpowiednią jakość za odpowiednią cenę. Więcej szczegółowych informacji o cięciu plazmą można uzyskać kontaktując się mailowo bądź telefonicznie.

      Potrzebujesz szablonów do oznakowania poziomego? Ta maszyna doskonale nadaje się do tego.

      Wymiary stołu 1600 x 3100mm

      Zakres grubości cięcia: do 16mm