Lustra drogowe

Lustra drogowe to przedmioty niezwykle przydatne na drogach, zwiększające bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Umieszcza się je tam, gdzie stojące przy drodze zabudowania, banery reklamowe, drzewa, słupy itp. ograniczają widoczność kierującym pojazdami. Sprawdzają się na skrzyżowaniach dróg i ulic osiedlowych, wyjazdach z posesji, przystankach komunikacji zbiorowej usytuowanych na łukach dróg (torów) lub ulic, drogach wewnętrznych w zakładach produkcyjnych, obiektach handlowych i w wielu innych przypadkach.

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór luster. Znajdziesz u nas zarówno lustra drogowe okrągłe U18a, jak i lustra drogowe prostokątne U18b. Wykonane są z plexiglasu lub poliwęglanu i posiadają powiększony kąt obserwacji.

Lustra drogowe z akrylu, tak jak i lustra drogowe z poliwęglanu, charakteryzują się dużo większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne w porównaniu do luster szklanych. Ich obudowa wykonana jest z białego polistyrenu. Są otoczone biało-czerwoną ramką.

lustra drogowe 300x300 - Lustra drogowe

Nasze lustra są dostępne w następujących kształtach i wymiarach:

  • lustro drogowe okrągłe o średnicy 600 mm,
• lustro drogowe okrągłe o średnicy 800 mm,
• lustro drogowe okrągłe o średnicy 900 mm,
• lustro drogowe prostokątne z ramką, 600×400,
• lustro drogowe prostokątne z ramką, 800×600,
• lustro drogowe prostokątne z ramką, 1000×800.

Sprzedawane przez nas nietłukące lustra drogowe spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i jakości. Zostały również przebadane przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie. Dostarczamy je do Klienta wraz z niezbędnym elementem mocującym, dostosowanym do zamontowania na słupku o średnicy 60-80 mm.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z zakupu naszych luster ulicznych.