O firmie ANDROS

Firma ANDROS od 15 lat zapewnia swoim Klientom najwyższy poziom usług w zakresie produkcji oznakowań drogowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Działamy niezawodnie i rzetelnie, dzięki nowoczesnym technologiom i oddanemu zespołowi pracowników.

Jako producent i wykonawca robót, wywiązujemy się ze swoich zadań terminowo i solidnie. Wykonujemy zarówno znaki drogowe pionowe, jak i oznakowanie poziome, jak i oznakowanie poziome – zgodne z obowiązującymi przepisami o ruchu drogowym. Ponadto nabędą u nas Państwo elementy architektury miejskiej, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego i reklamy. Poza produkcją, wykonujemy także usługi montażowe. Z realizacjami naszych usług, w zakresie oznakowania dróg, mogą się Państwo zapoznać w galerii zdjęć.

Wszystkich Klientów – zarówno tych małych, jak i dużych – traktujemy z szacunkiem i dbamy o ich satysfakcję. Wielu z nich korzysta z naszej oferty regularnie.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, takimi jak: WIMED, SKANSKA, EUROVIA POLSKA, GIERA, STRABAG, KRUSZYWO, NORDVIK i wiele innych.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, to zachęcamy do kontaktu z firmą ANDROS już teraz!

Zespół firmy ANDROS

Informujemy, że firma Andros Andrzej Jalowski z Redy została oficjalnym przedstawicielem firmy Wimed Oznakowanie Dróg na region pomorze. W magazynie w firmie Andros można zaopatrzyć się w podstawowy asortyment oznakowania dróg oraz urządzeń BRD.