Barierki i słupki

Barierki i osłony zabezpieczające

 

Słupki metalowe

 

Słupek elastyczny Swinback

Słupki znajdują zastosowanie na parkingach wielopoziomowych, poboczach dróg, w miejscach niebezpiecznych, na przestrzeniach wydzielonych dla pieszych. Prezentowany słupek zbudowanych jest z dwóch segmentów:

1: część słupka drogowego wykonana z elastycznego tworzywa sztucznego, która odpowiada za zachowanie elastyczności podczas kontaktu z pojazdem. To właśnie ten element uchyla się i powraca do pierwotnego kształtu w pozycji pionowej.

2: część gumowa stanowiąca podstawę umożliwia zamocowanie w podłożu oraz złączenie poprzez specjalny zamek słupka z podstawą.

Słupki drogowe wyposażone są w folię odblaskową I-szej lub II– giej generacji. Produkt dostępny jest w komplecie ze śrubą mocującą.

słupek swinback 92x300 - Barierki i słupki swwinback przegub 265x300 - Barierki i słupki

 

 

 

 

 

Słupki elastyczne samoprostujące wykonane z poliuretanu, materiału o wysokich właściwościach zapamiętywania formy, odporności na ciśnienie i uderzenia, co daje im doskonałą zdolność powrotu do początkowego kształtu.

sł el 173x300 - Barierki i słupki słupek elastyczny 124x300 - Barierki i słupki

 

 

 

 

 

 

 

Szybkie ogrodzenie sref słupki plastikowe o wysokości 900 mm, czerwono-białe lub czarno-żółte, umieszczane na podstawach kauczukowych czarnych gwarantujących idealną stabilność barierek. Mogą być dostarczane z 2,5 m. łańcuchem PCV.

DD 4d0a0b5c75380 - Barierki i słupki

 

 

 

 

 

 

W naszej ofercie dostępne również  słupki blokujące ozdobne.