Ograniczniki parkingowe i nie tylko

Ograniczniki parkingowe (nazywane też separatorami parkingowymi) służą do fizycznego wydzielania miejsc parkingowych i rozdzielania pasu ruchu. Zabezpieczają pojazdy przed uderzeniem w budynek lub stojące w pobliżu urządzenie i skutkami nieumiejętnego parkowania innych użytkowników parkingu. Pozwalają również uniknąć najechania na przeszkodę podczas manewrów – co ma szczególne znaczenie w przypadku wysokich pojazdów. Są bardzo proste w montażu, nie wymagają żadnego specjalnego przygotowania nawierzchni.

W naszej ofercie posiadamy gumowe separatory parkingowe o wymiarach 1670x145x120 mm, dostępne w kolorze żółtym lub białym. Stosuje się je na parkingach przed supermarketami, lotniskami, garażami, podjazdami, itp. Są przytwierdzane są do podłoża za pomocą 5 elementów montażowych.

separator biały 300x199 - Ograniczniki parkingowe i nie tylko

separator żółty 300x199 - Ograniczniki parkingowe i nie tylko

Separatory rowerowe

U nas kupisz również najwyższej jakości separatory rowerowe. Jest to element bezpieczeństwa ruchu drogowego służący do wygradzania ścieżek rowerowych z pasa drogowego lub chodnika, odseparowania zatok autobusowych i powierzchni wyłączonych z ruchu, czy wydzielania torowisk tramwajowych od jezdni.

Nasze separatory rowerowe BIKE o wymiarach 1000x130x45 mm. są stworzone z wytrzymałej gumy zwulkanizowanej i wyklejone specjalnymi elementami odblaskowymi wykonanymi z folii Scotch Lane firmy 3M. Są przytwierdzane do podłoża za pomocą 3 elementów montażowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy jakość, wytrzymałość i konkurencyjną cenę dostępnych u nas produktów.

separator rowerowy bi 300x199 - Ograniczniki parkingowe i nie tylkoseparator rowerowy żół 300x199 - Ograniczniki parkingowe i nie tylko

Jest to element bezpieczeństwa ruchu drogowego wykorzystywany w:

  • oddzielaniu dróg rowerowych
  • wydzielaniu torowisk tramwajowych od jezdni
  • przy wyznaczeniu miejsc parkingowych
  • odseparowaniu zatok autobusowych itp.